Велозамок ABUS 6100/90 Bordo Combo SH Black

3 650,00 ₴
Немає у наявності
SKU
729904

10 років тому фірма ABUS зробила революцію у сфері аксесуарів безпеки, коли винайшла сегментні замки. На сьогоднішній день найкращими замками такого типу лишаються моделі лінії ABUS Bordo.

У ювілейний 2017 рік виробник приготував для своїх прихильників сюрприз – оновлені моделі замка Bordo Combo 6100 та кріплення до нього Bracket SH 6100 Bordo.

Сегментний замок Bordo Combo 6100 поєднує зручність протиугонного ланцюга із надійністю бугельного U-подібного замка: за шкалою ABUS Security Level він має 9-й рівень безпеки з 15-ти.

Замок складається з шести пластин з загартованої сталі товщиною в 5 мм; вони з’єднані між собою рухомими шарнірами, які мають спеціальний захист від сверління.

Сталеві пластини вкриті мультикомпонентним полімерним покриттям – для захисту фарби велосипеда від подряпин. Особливістю моделі Bordo Combo 6100 є кодовий замок: замість ключа для замикання використовується 4-значний код, який ви можете встановити індивідуально.

Така опція дуже зручна, якщо замком користується декілька людей; зокрема, він чудово підійде для сімейного використання.

Корпус кодового замка виготовлений зі сталі, а цифри відлиті з двох різних пластиків: таке поєднання матеріалів гарантує витривалість конструкції.

Сегментний велозамок Bordo Combo 6100 наявний у двох розмірах (75 та 90 см) та важить, відповідно, 1000 або 1250 г. Він складається у компактний прямокутник, завдяки чому його дуже зручно перевозити. Замок можна транспортувати на рамі велосипеда за допомогою спеціального кріплення Bracket SH 6100 Bordo.

Оновлений варіант кріплення виграє у порівнянні зі своїм прототипом завдяки покращеній ергономічності. Його можна зафіксувати без використання додаткових інструментів – за допомогою стяжки або липучки, а крім того, воно пристосоване для постійної фіксації на місці фляготримача

Кріпленням можна користуватись однією рукою, адже замок вставляється у нього спереду, а закривається воно автоматично.

Завдяки цим властивостям кріплення, замок Bordo Combo 6100 підійде як власникам міських велосипедів (постійний монтаж), так і для прихильників МТВ (швидкий монтаж на липучках). До того ж, цей аксесуар чудово пасує до велосипедів із малими рамами.

Докладніше
Бренд Abus
Тип замку Сегментний
Розміри Товщина пластин замка: 5 мм. Довжина замка: 90 см
Вага 1.000000
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Велозамок ABUS 6100/90 Bordo Combo SH Black
Your Rating