Шолом ABUS AIRBREAKER Velvet Black L (59-61 см)

11 000,00 ₴
В наявності
SKU
817212
Шолом ABUS AIRBREAKER Velvet Black L (59-61 см) наявний для покупки з кроком збільшення в 1

ABUS AirBreaker – це шолом, який відповідає найвищим потребам професійних велогонщиків. Під час велогонки потрібно максимально викладатись на кожному етапі: не важливо чи це крутий підйом на гору, чи напружений спринт AirBreaker підтримає вас з першого по останній кілометр.

Завдяки інноваційному мультишвидкісному дизайну, AirBreaker забезпечує найкращу аеродинаміку і одночасно дбає про ідеальну вентиляцію.

Розумний шолом регулює вентиляцію за потребою: максимальна при повільному темпі на гірських ділянках, та оптимальна при швидкісних спринтах. Ця технологія отримала назву Multi Speed Design та стала головною інновацією шоломів ABUS.

Інші технології, викоритані в модел

Приєднання верхнього шару до EPS основи за допомогою технології In-Mold забезпечує довготривалу експлуатацію без застосування шкідливих матеріалів (клею, тощо)

Forced Air Cooling Technology- технологія охолодження, що оптимізує обтікання повітря при всіх позиціях голови, тим створюючи ідеальний внутрішній клімат

Найкраща у світі вентиляція представлена 11-ма вхідними та 13-ма вихідними отворами, з’єднаними повітряними каналами, які регулює Multi Speed Desig

Аєродинамічні ремінці FlowStraps запобігають ефекту тріпотіння.

Система регулювання Zoom Ace з коліщатком підлаштовує шолом під індивідуальну анатомі Інтегрований каркас ActiCage Lite є основою міцності та стабільності конструкції.

Зручний док під окуляри AirPort та опція “підходить для зачіски “хвіст” – сучасні елементи необхідного комфорт

Розроблений професіоналами для професіоналів, тож забудьте про компроміси!

Докладніше
Бренд Abus
Тип шолому Шосе
Розмір L
Точний розмір L(59-61 см) M (52-58 см)
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Шолом ABUS AIRBREAKER Velvet Black L (59-61 см)
Your Rating