Перекидка задня SRAM GX Eagle 12 speed Lunar Max 52T MD

5 000,00 ₴
В наявності
SKU
00.7518.137.000
Перекидка задня SRAM GX Eagle 12 speed Lunar Max 52T MD наявний для покупки з кроком збільшення в 1

Задній перемикач Sram GX Eagle 12s Lunar 00.7518.137.000 – новий перемикач GX не тільки відповідає потребам Eagle, але також є наступною еволюцією перевіреного 1x-специфічного дизайну X-Horizon™ від SRAM. Основною особливістю нової моделі є подовжена лапка, яка може закинути ланцюг на зірку касети з 52 зубами.

Довші 14 зубів X-Sync™ на нижньому ролику дозволяє використовувати касети в діапазоні від 10 до 52 зубів. Новий перемикач має більш плавну криву моменту, що крутить, для більш тихої, більш послідовної роботи і відчуття.

Cage Lock ™ був переміщений назад та убік, захищаючи його від ударів. Перероблена надійна система додатково покращує продуктивність та загальну довговічність перемикача.

Маючи безліч нових технологій, одна з яких Exact Actuation ™ яка допомагає створити більш простий і стабільний баланс між конструкцією підвіски і перемикачем, просторовою відстанню між зірочками і точним натягом. Результат: система перемикання, яка має легке, швидке і точне перемикання.

Ролики на промислових підшипниках: верхній 12 зубів, нижній 14 зубів.

GX EAGLE пропонує вам широкий вибір передач, спроектованих для простоти та довговічності, тому ви можете зосередитись на тому, що найголовніше – попереду!

Характеристики:

Виробник: Sram
Модель: GX Lunar
Номер за каталогом: 00.7518.137.000
Матеріал корпусу: кований алюміній
Матеріал лапки: алюміній
Максимальна зірка: 52 зуби
Сумісність: SRAM EAGLE
Ролики: промислові підшипники
Вага: 290 грама
Колір чорний
Технології:

X-HORIZON™ Конструкція «прямого паралелограма» заднього перемикача X-HORIZON™ обмежує всі рухи по горизонтальній осі, що унеможливлює зміщення роликів, а також зменшує силу зсуву. Для швидкого і точного перемикання підтримується постійний однаковий проміжок між роликом і касетою на всіх передачах.
Exact Actuation ™ допомагає створити більш простий та стабільний баланс між конструкцією підвіски та перемикачем, просторовою відстанню між зірочками та точним натягом. Результат: система перемикання, яка має легке, швидке і точне перемикання.
Roller Bearing Clutch™ Завдяки новим перемикачам серії X0 та X9 технологія роликових підшипників гарантує, що ролик перемикача може створювати напругу. Голкова муфта запобігає надто легкому руху вперед, ланцюг залишається натягнутим і не стосується пера рами. Таким чином, навіть без заспокоювача ланцюга, ланцюг не йде в розгойдування.
Cage Lock™ у задньому перемикачі робить зняття та встановлення заднього колеса швидше та простіше. Просто натисніть на лапку заднього перемикача вперед (щоб зняти натяг ланцюга) та заблокуйте.
Direct Route Technology™: трос направляється безпосередньо на задній перемикач. Результат: менше тертя, менше зусиль, більше потужності. І, крім того, пряма підводка троса менш схильна до пошкодження сорочки перемикання.

Докладніше
Вага 290.000000
Бренд Sram
Кількість швидкостей 12
Вага 290г
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Перекидка задня SRAM GX Eagle 12 speed Lunar Max 52T MD
Your Rating