Перекидка задня GX AM RD GX 2X11SPD LONG CAGE RED

5 640,00 ₴
В наявності
SKU
00.7518.082.002
Перекидка задня GX AM RD GX 2X11SPD LONG CAGE RED наявний для покупки з кроком збільшення в 1

Перемикач задній Sram AM RD GX – це одна із сучасних систем заднього перемикання для велосипеда з 10 швидкісною трансмісією. Маючи безліч нових технологій, одна з яких Exact Actuation ™ яка допомагає створити більш простий і стабільний баланс між конструкцією підвіски і перемикачем, просторовою відстанню між зірочками і точним натягом. Результат: система перемикання, яка має легке, швидке і точне перемикання.

Призначення: Road

Лапка: довга

Максимальна зірка закидання лапки: 44T

Сумісність: 2x11 X-ACTUATION™

Підшипники: промислові, закритого типу

Кількість швидкостей: 11

Вага: 289 г

Матеріали: алюміній

Особливості моделі:

Використані технології X Actuation, Cage Lock, Roller Bearing Clutch, Direct Route Technology
Технології:

Exact Actuation™ допомагає створити більш простий та стабільний баланс між конструкцією підвіски та перемикачем, просторовою відстанню між зірочками та точним натягом. Результат: система перемикання, яка має легке, швидке і точне перемикання.

Roller Bearing Clutch™ Завдяки новим перемикачам серії X0 та X9 технологія роликових підшипників гарантує, що ролик перемикача може створювати напругу. Голкова муфта запобігає надто легкому руху вперед, ланцюг залишається натягнутим і не стосується пера рами. Таким чином, навіть без заспокоювача ланцюга, ланцюг не йде в розгойдування.

Cage Lock™ у задньому перемикачі робить зняття та встановлення заднього колеса швидше та простіше. Просто натисніть на лапку заднього перемикача вперед (щоб зняти натяг ланцюга) і заблокуйте.

Direct Route Technology™: трос направляється безпосередньо на задній перемикач. Результат: менше тертя, менше зусиль, більше потужності. І, крім того, пряма підводка троса менш схильна до пошкодження сорочки перемикання.

Докладніше
Вага 289.000000
Бренд Sram
Кількість швидкостей 11
Вага 289г
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Перекидка задня GX AM RD GX 2X11SPD LONG CAGE RED
Your Rating