Перекидка задня AM RD GX 2X11SPD LONG CAGE BLK

5 640,00 ₴
В наявності
SKU
00.7518.082.000
Перекидка задня AM RD GX 2X11SPD LONG CAGE BLK наявний для покупки з кроком збільшення в 1

Задній перемикач SRAM GX 2×11 швидкостей Long Cage – це одна із сучасних систем заднього перемикання для велосипеда з 11 швидкісною трансмісією.
Маючи безліч нових технологій, одна з яких Exact Actuation ™ яка допомагає створити більш простий і стабільний баланс між конструкцією підвіски і перемикачем , просторовою відстанню між зірочками і точним натягом. Результат: система перемикання, яка має легке, швидке і точне перемикання.
Задній перемикач SRAM GX 2×11 пропонує широкий вибір передач, спроектованих для простоти і довговічності, тому ви можете зосередитися на тому, що найголовніше — попереду!
Характеристики:

Виробник: Sram
Модель: GX
Номер за каталогом: 00.7518.082.000
Матеріал корпусу: кований алюміній
Матеріал лапки: алюміній
Довжина лапки: довга
Максимальна зірка: 44T
Сумісність: 2×11 X-ACTUATION™
Підшипник: промисловий підшипник
Вага: 286 грам
Колір чорний


Технології :

  • Exact Actuation™ допомагає створити більш простий та стабільний баланс між конструкцією підвіски та перемикачем, просторовою відстанню між зірочками та точним натягом. Результат: система перемикання, яка має легке, швидке і точне перемикання.
  • Roller Bearing Clutch™ Завдяки новим перемикачам серії X0 та X9 технологія роликових підшипників гарантує, що ролик перемикача може створювати напругу. Голкова муфта запобігає надто легкому руху вперед, ланцюг залишається натягнутим і не стосується пера рами. Таким чином, навіть без заспокоювача ланцюга, ланцюг не йде в розгойдування.
  • Cage Lock™ Робить заміну колеса більш простим та швидким.
Докладніше
Вага 1.000000
Бренд Sram
Кількість швидкостей 11
Вага 286гр
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Перекидка задня AM RD GX 2X11SPD LONG CAGE BLK
Your Rating