Перекидка задня SRAM 12A RD X5 9SP LONG CAGE AL SLV

1 980,00 ₴
Немає у наявності
SKU
00.7515.082.020

Перемикач задній Sram 12A RD X5 з довгою лапкою - це модель, створена для тих, хто починає свій день прокатившись трейлом і закінчує його проїхавши міськими вулицями. Він однаково добре підходить для будь-якого катання. Застосування сучасних технологій та високоякісних матеріалів робить цю модель довговічною, не вибагливою в обслуговуванні, а також забезпечує плавність та чіткість перемикання у будь-яких погодних умовах. Корпус виготовлений з алюмінію та добре захищений від пилу та вологи, ролики перемикача змінні.

Опис Перемикач задній Sram 12A RD X5 Long Cage 9-speed сріблясто-чорний 00.7515.082.020

Призначення: МТB, DownHill

Лапка: середня

Максимальна зірка закидання лапки: 34T

Сумісність із монетами: SRAM 1:1

Ролики: змінні

Підшипники: ковзання

Кількість швидкостей: 9

Вага: 290 г

Матеріали: алюміній, сталь

Особливості моделі:

Використання високоякісних матеріалів
гарантує плавне перемикання передач на всьому діапазоні

Технології:

1:1 Actuation™: Це коли рух вашого пальця, що передається важелю монети і від нього задньому перемикачеві дорівнює співвідношенню один до одного. Ця технологія так само робить установку та налаштування перемикача досить простою. рух перемикача відповідає довжині троса, відтягнутого чи відпущеного манеткою. Завдяки простоті та надійності такого рішення, перемикач також легко встановлювати та налаштовувати, а роботі він дає легкість та плавність перемикання при будь-яких навантаженнях.
Direct Route Technology™: Ця технологія полягає в підведенні троса швидкості безпосередньо прямо до механізму, що дає моментально чітке перемикання.

Про компанію:

Історія компанії SRAM починається в далекому 1987 році з відкриття маленького цеху та офісу з виробництва та збирання велосипедів із сторонніх комплектуючих. На той момент штат компанії налічував 6 людей. Офіс компанії був розташований у США, Чикаго. Протягом кількох років конструктори компанії SRAM починають виготовляти свої недорогі велозапчастини, зокрема фірмові шифтери SRAM для шосейних велосипедів.

Деякі велосипедисти зі світовим ім'ям малюють та встановлюють обладнання на шосейні велосипеди. І перемагають у гонках (Кенні Сауза виграє Чемпіонат Світу).

Компанія планомірно витісняє з ринку конкурентів, і стає другим після Shimano виробником велоаксесуарів та велокомпонентів у світі. Більше половини шосених команд використовують навісне обладнання від SRAM.

Докладніше
Вага 1.000000
Бренд Sram
Кількість швидкостей 9
Вага 290гр
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Перекидка задня SRAM 12A RD X5 9SP LONG CAGE AL SLV
Your Rating