Про Веломагазин G2 BIKES

G2 BIKES.COM - це не просто магазин, а мережа, діяльність якої спрямована на розвиток велоспорту в Україні і за її межами.

Засновники і працівники магазину діючі спортсмени, які виступають на професійних і любительських змаганнях, явлюються переможцями численних чемпіонатів та кубків України. Для нас головне якість і функціональність велосипедів та комплектуючих, на яких ми і самі їздимо. Тому ми обрали Cube та Kross та стали офіційним представником даних фірм в Україні.

Фірма CUBE - німецька компанія, виробник і постачальник велосипедів і аксесуарів. В даний час CUBE виробляє і продає велосипеди практично будь-якого різновиду. Також компанія поставляє фірмові аксесуари CUBE, велоодяг та екіпіровку.

Фірма KROSS є одним з найбільш великих виробників велосипедів в Європі і провідною фірмою на ринку в Польщі (понад 40% польського ринку).
Магазин G2 BIKES - це перш за все якість та гарантія. Тільки тут ви отримаєте гарантію на раму Cube протягом п'яти років, на раму Kross протягом трьох років та гарантію на комплектуючі протягом пів року вашого катання.